Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

Starbucks představuje nové letní menu a vytváří ho společně s vámi! 

Projevit svou individualitu se Starbucks je snadnější než kdykoli předtím. Nové letní menu nabízí možnost vytvořit si nápoj přesně podle vašich chuťových preferencí. Baristé Starbucks pilně pracovali na vytvoření nového letního menu, kde hlavní roli hraje zákazník. Oblíbená značka nyní představuje největší letní spolupráci - Starbucks x You.

 

Seznamte se s Crème Brulée, novinkou v nabídce Starbucks. Lahodným krémovým nápojem s ledovou pěnou, který je inspirovaný oblíbeným francouzským dezertem. Ruku v ruce s kampani Starbucks x You si I tuto dobrotu můžete přidat k jakémukoliv ledovému nápoji z nabídky - Cold Brew nebo míchané nápoje Frappuccino®. Nebo chcete vyzkoušet jednu z nových variací? Crème Brulée x Brown Sugar Frappuccino® a Crème Brulée x Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso.

Nasávejte sluneční paprsky s novinkou v nabídce Starbucks Chocolate Cream Cold Brew. Spojení sladké čokolády a lahodné kávy se snoubí v jemném Cold Brew, který je oslazený trochou vanilky a doplněný čokoládovou studenou pěnou s kakaem a drcenými sušenkami. 

 

Za ochutnání rozhodně stojí i další čokoládová novinka - ledové espresso White Choc Pistachio Oat Shaken Espresso. Kombinace chutí, která má šanci stát se hitem letošního léta! Spojuje v sobě jemnou chuť espressa ze směsi Starbucks Blonde® Espresso Roast a bílé čokolády s jemným nádechem pistácií. To vše smíchané s ovesným nápojem.

 

Very Berry Hibiscus Starbucks Refresha® Drink skvěle doplňuje nabídku letního osvěžení ve Starbucks. Nápoj s příchutí bobulovitého ovoce a ibišku a černého rybízu, protřepaný s ledem, nabízí ovocný a osvěžující zážitek plný výrazných chutí.

 

Kromě zmiňované novinky se vracejí také drinky, které do letní Starbucks nabídky patří. Nápoj Starbucks Refresha® Mango Dragonfruit obsahuje pestrou kombinaci sladkých příchutí manga a dračího ovoce s ledem a nakrájenými kousky dračího ovoce.

Pokud máte rádi jemnější chutě, určitě vyzkoušejte tropickou kombinaci s kokosem v nápoji Dragon Coconut Starbucks Refresha®. V nabídce je také Starbucks Refresha® Strawberry Açaí obsahující kombinaci ovoce Açaí a sladkých plátků jahod a v nabídce je také kombinace s kokosem jako Pink Coconut Starbucks Refresha® s lyofilizovanými plátky jahod, kterou můžete znát také pod názvem Pink Drink. 

 

Užijte si opravdové letní osvěžení v kavárnách Starbucks!